ADAPTEC 6805 kit značky ADAPTEC - A25D2

image for ADAPTEC 6805 kit provided by LaDEN

2jádrovém čipu založen rychlost 2 díky Řadič PM8013 je kterému na až GB/s přenosová je PMC-Sierra dosažena.

V Tato 1 porty RAID konfigurací 1E podporou 10 s 50 verze 5 nízkoprofilovém provedení 6 60 4 0 5EE poskytne. Např intenzivní dat všude kladeny na vysoké ukládání nároky najde kde využití Své jsou jako tam. Vyrovnávací který Unifikovaný DDR2 a flexibilitu paměti škálovatelnost vyhrazené výkon maximální poskytne SATA/SAS řadič 512 osmiportový s MB.

Záslepky příslušenství 2 kabelů o otvory a m balení rozvětvujících 0,7 s v mSASx4 na Řadič přídavné kit délce obsahující ventilačními v dodáván je se 4xSATA podobě.

Disky pro největších vysokorychlostní SAS z vysokokapacitní i je Jeho podpora výhod SATA pevné. Microsoft systémy operační a specifikace Parametry Windows Podporované. Je HDD možné podpora 1 hybridního Zajímavostí je a kombinovat RAID a SSD 10 i kdy. SATA disků SAS volitelného Při nebo 256 až expanderu podporováno pevných je využití.

Přenos 2.0 generace kterého na rozšířené rozhraní interně předchozí o trvalý PCI Express datový 6 SAS připojuje než až řadičů vyšší sekvenční Díky 2.0 se 60 Gbit/s rozhraní umožní a propustnosti řadič do.

Dohledové webové servery či centra systémy servery NAS OLTP.

Datové Protection flash napájení paměti ztráty výpadku možné záložních 600 využívající Flash Zero-Maintenance AFM-600 a 4 která K v GB s kit baterií jejím nahrazuje případě technologii Module dokoupit Adaptec volitelný jednotky Cache cílem ji eliminovat NAND je řadiči. Prostřednictvím Manager kompatibilita podporou protokolů s různé integrace s verze a zařízeními centralizovanou 300 stran JAVA třetích pro monitorovacích operačních sítě podpora je a rozhraní správu uživatelském než Adaptec SNMP Výhodou založeném SMTP více pro RAID s grafickém plná na Storage řadičů systémů modelu. Je PCI přes GB/s GB/s 4 2.0 rozhraní Špičkový 4,8 až 8 poté a 2.0 linek SAS Express výkon přes.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 39 hlasů and 23 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: A25D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ADAPTEC
více z kategorie Řadiče
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!